Fishë Type-C fast charging tregues Voltazhi

1100 L1300 L (-15%)

Sold By: ETCshop

In stock

– Monitorim në kohë reale

– 5 A rrymë e lartë

– Çipa të zgjuar monitorimi

– Karikim i shpejtë i sigurt

Compare
SKU: 14 Category:

Krahasuar me fishat dixhitale të tensionit dhe rrymës, ekrani dixhital i energjisë ju tregon shpejtësinë e karikimit më drejtpërdrejt dhe më lehtë për t’u kuptuar.

– I përshtatshëm për karikim të shpejtë Huawei 18W-40W

– I përshtatshëm për karikim të shpejtë Huawei 18W-40W

– I përshtatshëm për karikim të shpejtë Samsung 15W

Fishë dixhitale të karikimit të shpejtë

Shikon ne mënyrë të drejtpërdrejt shpejtësinë e karikimit

5A Rrymë e lartë për karikimin e shpejtë të pajisjes Huawei/Xiaomi

mbështet daljen 5A për karikim të shpejtë në telefona, tableta, powerbank, etj.

Shënim: Rekomandohet të përdoret me një karikues mbi 15 W. Karikimi i shpejtë 40 W funksionon vetëm me karikues origjinal Huawei.

Mate30: 70% e baterisë në 30 minuta

Mi10: 60% e baterisë në 30 minuta

Çipat inteligjentë të monitorimit

Çipat e integruar monitorojnë gjithmonë fuqinë e karikimit dhe rregullojnë automatikisht rrymën dhe tensionin, për të shmangur dëmtimin e baterisë për shkak të rrymës së paqëndrueshme.

Pajisja e njohjes së fuqisë: rregullimi automatik i daljes së qëndrueshme të rrymës dhe tensionit pa t’i dëmtuar pajisjet

Pajisja e mbrojtjes së baterisë: zbulim inteligjent i fuqisë dhe karikimit me rrjedhje

Karikimi me rrjedhje nuk e dëmton kurrë pajisjen për karikim gjatë gjithë natës

Kur pajisja është plotësisht e ngarkuar, modaliteti i rrjedhjes ndërrohet automatikisht, karikimi gjatë natës është më i sigurt

 

Be the first to review “Fishë Type-C fast charging tregues Voltazhi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu