Fishe Type-C Ideal për Gaming

1100 L1300 L (-15%)

Sold By: ETCshop

In stock

Specifika:

• Marka: Baseus

• Materiali: Aliazh zinku + tel najloni me densitet të lartë

• Gjatësia: 1m

• Shpejtësia e transmetimit: 480 Mbps

• Rryma: 10V/4A/40W

Compare
SKU: 9 Category:

Përshkrim

• Dizajn në formë T, kënaquni duke luajtur pa bllokuar duart

• Karikim  10V/4A 40W me fuqi të lartë, super rritje e baterisë

• Procesi i formimit të integruar të aliazhit të zinkut me qëndrueshmëri të lartë, rezistent ndaj konsumit dhe oksidimit, i qëndrueshëm dhe i ndritshëm

• Pozicionimi i dritës së transmetimit, karikimi i dukshëm gjatë natës

• Çipa të dyfishtë të integruar, karikim i sigurt dhe i shpejtë

• Mbështet karikimin e energjisë dhe transmetimin sinkron të datës

• Najloni i gërshetuar imët, i fortë dhe rezistent ndaj tërheqjeve

Be the first to review “Fishe Type-C Ideal për Gaming”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu