Gamesir Levë për Gaming

8000 L8500 L (-6%)

Sold By: ETCshop

1 in stock

Marka: GameSir

Modeli: X2 Lightning

Lidhja: Lightning Wired

Platformat e punës: iOS (iOS 13.0 ose më vonë)

Lloji i përputhshëm i lojës: Cloud Gaming

Madhësia e përputhshme e telefonit celular: më pak se 173 mm në gjatësi

Butoni Turbo: Po

Butoni i ndërprerësit mikro: Po

Madhësia e paketimit: 203*106*55mm

Pesha bruto: 359 g

Compare
Category:

GameSir X2 Bluetooth ka fituar popullaritet të madh në mesin e përdoruesve të iOS.
I integruar me portën e rrotullueshme Lightning, e bën më të lehtë prizën dhe luajtjen në çast. Trashëguar të njëjtin dizajn shtrirjeje të serisë X2, ai mbështet iPhone me gjatësi 100-173 mm, duke u mundësuar pothuajse të gjithë përdoruesve të zakonshëm të iOS të luajnë lojëra me të. Plus, çelësi individual Turbo ju ndihmon të ecni përpara deri në fund me klikime të thjeshta.
Më pas, është koha e shfaqjes për përdoruesit e iOS në MFi, Apple Arcade dhe platformat e lojërave cloud me X2 Lightning.
Me një kontrollues të shkëlqyer, lojërat gjithashtu nuk mund të jenë shumë më pak për të zgjeruar aftësitë tuaja. X2 Lightning është padyshim gati për lojëra të shumta, duke përfshirë lojërat MFi dhe Apple Arcade.
Mund të mbështeten gjithashtu platformat e njohura të lojërave cloud, duke përfshirë Microsoft xCloud, Xbox Game Pass, Sony PlayStation Now, Google STADIA, NVIDIA GeForce Now, Parsec, LiquidSky, Hatch: Play, Shadow.tech, Vortex, NetEase Cloud Games dhe Tencent Start, etj. .

Be the first to review “Gamesir Levë për Gaming”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu