Karikues Moxom Micro

1000 L1200 L (-17%)

Sold By: ETCshop

In stock

Modeli: KH-33

*Portet USB: 1

* Karikoni shpejt dhe sigurt telefonin tuaj

*Lidhu me kompjuterin duke përdorur USB-në e të dhënave

*Dalja: 5W/2.4A

*Gjatësia e kabllit: rreth 1 m

*Ngjyra: e bardhë

Compare
SKU: 20 Category:
Be the first to review “Karikues Moxom Micro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu