Karikues Wireless Baseus

4700 L5000 L (-6%)

Sold By: ETCshop

In stock

Specifikimet:
– Modeli: UCN3250
– Hyrja: Type-C 3.0
– Fuqia hyrëse: 5V-20V/450mA-2550mA
– Portet: 1x furnizim me energji tip-C, 1x USB 3.0, 3x USB 2.0
– Prodhimi i karikimit me valë Qi: 5W, 7.5W, 10W (maksimumi)
– Dalja USB-C PD: 20V/3A, 60W (maksimumi)
– Shpejtësia e transferimit të të dhënave USB 3.0: 5 Gbps
– Shpejtësia e transferimit të të dhënave USB 2.0: 480 Mbps

Compare
SKU: 3 Category:

– Ideale me shumë qëllime dhe e fuqishme 6-në-1 për përdorim në zyrë dhe në shtëpi

– Pasqyra rrethore e Baseus ju shërben si karikues Qi, shpërndarës USB dhe ngarkues laptopi USB-C

– Ju lejon të rikarikoni shpejt, me valë dhe në mënyrë të sigurt smartfonin tuaj të aktivizuar me Qi

– Varet nga ajo që mbështet pajisja juaj, karikuesi i shpejtë me valë Baseus mund ta rikarikojë atë në 10W, 7.5W ose 5W

– Porta Type-C Power Delivery ka një fuqi dalëse maksimale prej 60 W për karikim të shpejtë të laptopit tuaj

– Karikuesi/qendërsia e Baseus Qi ju lejon gjithashtu të zgjeroni ndërfaqen e laptopit tuaj që ka vetëm një portë Type-C

– Krenohet me një portë USB 3.0 për transmetimin e të dhënave me shpejtësi të lartë dhe tre porte USB 2.0 për shpejtësi të rregullt të transferimit të të dhënave

– Karikuesi/qendërsia me valë Baseus ka një bërthamë të fuqishme që ju lejon të përdorni të gjitha funksionet në të njëjtën kohë

– Pasqyra rrethore e Baseus është plotësisht e sigurt dhe e besueshme për përdorim, sepse një çip i pavarur kontrollon çdo funksion

– Një dizajn i rrumbullakosur në mënyrë elegante që përzihet me çdo dekor, i bërë nga aliazh alumini dhe i veshur me një xham të kalitur

– Lidheni atë me laptopin tuaj të zakonshëm me ndërfaqe USB-C dhe është gati për përdorim

Be the first to review “Karikues Wireless Baseus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu