Mp3 me Bluetooth për Makine

1800 L2000 L (-10%)

Sold By: ETCshop

In stock

• Emri Baseus T typed Bluetooth MP3  makine

• Numri i produktit S-09A

• Përdorni tension DC12-24V

• Rryma e daljes 3.4A

• Versioni Bluetooth V4.2

• Frekuenca FM 87.5-108MHz

• Kapaciteti i kartës TF / U disk 32G

• Format audio MP3/WMA/WAV/FLAC

• Ngjyra e zezë

• Distanca Bluetooth 5-1 Om

• I përshtatshëm për telefon celular me Bluetooth

• Distanca e emetimit FM 3-5m

Compare
SKU: 7 Category:

Shijo super cilësi

E pajtueshme me të gjitha llojet e programeve muzikore, pa pagesë për të ndërruar muzikën e preferuar, mbështetje për kodimin audio pa humbje, stereo me performancë të lartë me rezolucion të lartë, mbështetje për mënyra të shumta riprodhimi audio

Altoparlanti zanor i navigimit të telefonit Sinjali i konvertimit të Bluetooth-it të telefonit nëpërmjet ngarkuesit MP3 të automjetit transmetohet te altoparlanti në automjet dhe është i pajtueshëm me softuer të ndryshëm navigimi

Rruga malore me gunga mund të stabilizojë gjithashtu karikimin Shrapnele të përforcuara jo rrëshqitëse në të dyja anët, dizajn bajonetë me shkallë, kushte të këqija të rrugës, jo e lirshme, karikimi është i qëndrueshëm, i vazhdueshëm.

Be the first to review “Mp3 me Bluetooth për Makine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu