Naenka Kufje sportive kundra ujit

11000 L12000 L (-8%)

Sold By: ETCshop

1 in stock

Compare
Category:

Kufjet  Naenka kanë teknologji të avancuar të përcjelljes së muzikës kockave, e cila jep audio përmes mollëzës në vend të ajrit, Teknologjia e përcjelljes së kockave mund të garantojë vërtetësinë e zërit në masën më të madhe dhe t’ju mbajë të lidhur dhe të vetëdijshëm për rrethinën tuaj, veçanërisht të përshtatshme për sporte në natyrë.

Kapaciteti i baterisë së kufjeve të funksionimit është 230 mA dhe jetëgjatësia e baterisë është 8 orë (për luajtje muzikore), gjë që mund të plotësojë përdorimin tuaj të gjatë sportiv. Kufjet kockore përdorin teknologji magnetike të karikimit të shpejtë, e cila mund të karikohet plotësisht në 1.5 orë, e cila mund të plotësojë plotësisht nevojat tuaja për përdorim të vazhdueshëm të kufjeve në ambiente të jashtme.

Kufje Naenka Swimming të certifikuara me IPx8 të papërshkueshëm nga uji, plotësisht rezistente ndaj djersës, lagështirës dhe pluhurit. Mund ta përdorni në çdo sport brenda ose jashtë, duke përfshirë notin, snorkeling, surfing (Mbështeton zhytjen deri në 3 metra të thellë dhe rekomandon përdorimin e modalitetit MP3 Player nën ujë)

Lidhja Bluetooth 5.0 ofron çiftim të përshtatshëm me shumë pika të pajtueshme me pajisjet tuaja të gatshme për iOS dhe Android. Çiftohet me telefonat inteligjentë, tabletët, kompjuterët Mac dhe PC dhe laptopët. Klikoni dy herë butonin e ndezjes për të kaluar në modalitetin MP3, memoria 8G mund të ruajë mjaft këngë, lëre muzikën me vete duke hequr qafe telefonat celularë.

Kufjet kockore Naenka kanë teknologji ekskluzive OT për reduktimin e rrjedhjeve 2.0, më pak dridhje, më të rehatshme gjatë përdorimit. Dizajn i qetë dhe jo poroz, zvogëlon rrjedhjen e zërit me 90% dhe mbron privatësinë tuaj. Një altoparlant me vibrator dinamik 16 mm, cilësia e zërit është më e hapur, basi është i trashë, nga mesi në trefishin është i mirë dhe fuqia depërtuese.

Be the first to review “Naenka Kufje sportive kundra ujit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu