Selfie Trekëmbsh (Tripod)

2500 L2900 L (-14%)

Sold By: ETCshop

5 in stock

Compare
Category:

Shkop kompakt selfie

Modeli i ri i trekëmbëshit monopod nga Remax është një asistent i përshtatshëm dhe i lehtë për foto të mira.

E përkryer për adhuruesit e fotografisë. E pajisur me një telekomandë portative për të bërë foto.
E bërë nga ABS dhe PC, garanton përdorim afatgjatë dhe të sigurt. Përmasat kompakte dhe dizajni i lehtë e bëjnë të lehtë transportin dhe ruajtjen.
Trekëmbësh i integruar: tre këmbë të palosshme sigurojnë stabilitet dhe ju lejojnë të bëni fotografi nga një distancë më e madhe. Telekomanda portative ju lejon të bëni fotografi pa e mbajtur shkopin.
Produkti lidhet me pajisjen duke përdorur teknologjinë Bluetooth.
Specifikimi: Materiali: ABS + PC + aliazh alumini

Be the first to review “Selfie Trekëmbsh (Tripod)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu