Timekettle WT2 Edge Kufje me përkthim

25000 L26500 L (-6%)

Sold By: ETCshop

Out of stock

Karakteristikat kryesore:

Përkthimi i njëkohshëm me dy drejtime, gjithmonë radha juaj për të folur.

Zvogëlimi inteligjent i zhurmës me vektor, marrja qartë e zërit kudo

Saktësia e lartë, kombinimi i motorëve të klasit botëror, plotëson kërkesat e përditshme të punës dhe jetës

0,5-3 sekonda Shpejtësia e shpejtë e përkthimit, përkthim pa probleme në lëvizje

Gjithëpërfshirës i zgjuar me aplikacionin: 5 mënyra të përshtatshme për skenarë të ndryshëm, duke përfshirë udhëtimin, mësimin e gjuhës, komunikimin e biznesit

Për iOS dhe Android me lidhje Bluetooth

Përkthim pa internet

Compare
Category:

Prezantimi i WT2 Edge:

Kufjet e para në botë me përkthim të njëkohshëm vërtet dydrejtimësh, që përkthehen në kohë reale ndërsa flisni dhe ia dërgojnë veshit të dëgjuesit tuaj në vetëm 0,5 sekonda.
Me saktësi deri në 95% në 40 gjuhë dhe 93 thekse,  janë mjeti më i mirë për të thyer barrierën gjuhësore – nëse jeni duke mbyllur marrëveshje në një telefonatë video ose duke krijuar një miqësi të re.
Nuk ka më pauza apo interpretues të sikletshëm, vetëm përkthime të shpejta dhe të sakta, në mënyrë që të mund të zhyteni në artin e bisedës.

Be the first to review “Timekettle WT2 Edge Kufje me përkthim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ETCshop
  • Vendor: ETCshop
  • Address: Hamdi Cullhaj
    Tirane
    1027
  • No ratings found yet!

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu